X
X
TRY

İnstagram Creator Studio (İçerik Stüdyosu) Nedir?

AnasayfaYazılarSosyal Medya Yönetimiİnstagram Creator Studio (İçerik St...

İnstagram Creator Studio (İçerik Stüdyosu) Nedir?

İçerik Stüdyosu olarak da bilinen Creator Studio, instagram ve facebook  içerikleri farklı sayfalarda izleyebilmemize, yönetebilmemize ve analiz edebilmemize olanak tanıyan bir paneldir.

Üçüncü parti uygulamaların devreye girmesini istemeyen ve bu nedenle resmi uygulama olarak Creator Studio panelini sunan Instagram, içeriklerin yönetilmesi konusunda büyük kolaylık tanıyacak gibi. Bu platform, birden fazla sayfadaki içerikleri daha kolay bir şekilde yönetmemize yardımcı oluyor.

Instagram İçerik Stüdyosu’na Nasıl Girebilirim?

Bu link ile giriş sağlayarak instagram ve facebook hesaplarınızı bu ekranda açmanız gerekmektedir.

Instagram İçerik Stüdyosu’nun Önemli Özellikleri

Şuan güncel sürümünü kullandığımız içerik stüdysonun önemli özelliklerini alt tarafta sıralıyoruz.  

  • Gelen Kutusu: Yöneticisi olduğunuz tüm sayfalardaki DM kutularını ve yorumları tek bir sayfada görmenize olanak sağlıyor.
  • Sadakat Görünümü: İzleme süresi, takipçi hareketleri gibi verileri inceleme fırsatı sunuyor.
  • Ses Koleksiyonu: Video içeriklerinizde kullanabileceğiniz ses efektlerini ve parçaları saklayabileceğiniz kütüphaneye video da ekleyebiliyorsunuz.
  • Filtreler: Gönderi türüne tıklayıp video, fotoğraf, bağlantı veya metin seçimi yaparak aramanızı belirli türde gönderileri bulacak şekilde daraltabilirsiniz.
  • Gönderileri tarihe, duruma (Paylaşılmış, planlanmış, taslak veya süresi dolmuş) göre daha ayrıntılı biçimde filtreleyebilir veya arama çubuğuna bir başlık ya da açıklama yazarak belirli gönderileri bulabiliyorsunuz.

Tüm bunların yanında dijital pazarlama uzmanlarının merakla beklediği Instagram Creator Studio’nun “zamanlama” özelliği, iş yükünü de hafifleterek, zamanınızı daha kolay yönetmenizi sağlayacak.


Billing Software by WISECP
Top