X
X
TRY

Ajansfly Kampanyalar

AnasayfaAjansfly Kampanyalar

Ajansfly Olarak Sizlere Haberlerimiz Var!

Şirketimiz kampanyalarını aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

 


Yıllık hosting siparişlerinde 2 ay hediye

Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2020

Tüm web hosting, kurumsal hosting ve Windows bayi hosting hizmetlerinde 1 yıllık ödemelerinizi 10 ay üzerinden hesaplayarak 2 ay, 2 yıllık ödemelerinizi 20 ay üzerinden hesaplayarak 4 ay hediye edilmektedir. Bu kampanyaya hosting hizmeti ile birlikte alınan opsiyonel eklentiler dahil değildir.

Paketlere Gözat!


Hosting 1 yıllık ve üzeri alımlarda 1 yıllık .COM alan adı kayıt yada transfer ücretsiz

Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2020

Limitsiz Pro paketini 1 yıllık yada 2 yıllık almanız durumunda .COM alan adı kayıt yada transfer ücretsiz. Ücretsiz olarak sunulan alan adı iptal ve iade edilemez. Hizmetin iadesi durumunda alan adı bedeli tahsil edilecektir. Alan adı sadece sipariş esnasında ücretsiz olarak sunulabilir, sipariş sonrasında talep edilemez ve işleme alınamaz.

Paketlere Gözat!


Sosyal Medya Paketlerinde 6 Aylık Alımlarda %10 1 Yıllık Alımlarda %30 İndirim

Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2020

Sosyal Medya Hesap Yönetimi 6 Aylık yada 1 yıllık almanız durumunda %10 ve %30 olarak indirim Tanımlıyoruz. Ücretsiz olarak sunulan alan adı iptal ve iade edilemez. Hizmetin iadesi durumunda alan adı bedeli tahsil edilecektir. Alan adı sadece sipariş esnasında ücretsiz olarak sunulabilir, sipariş sonrasında talep edilemez ve işleme alınamaz.

Paketlere Gözat!


Web Tasarım Paketlerinde %20  İndirim Kodu

Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2020

Web Tasarım ve Grafik Tasarım Paketlerinde %20 indirime sahip olmak için alt taraftaki kodu sepetinize ekleyerek indirimden yararlanabilirsiniz.

İndirim Kodu: ajansflyindirimBilling Software by WISECP
Top